00.00 

Карта покупок

close

Корзина пуста.

Return to shop
Корзина
00.00 

Карта покупок

close

Корзина пуста.

Return to shop
Контактный телефон: +38(066) 557 35 36
Контактный телефон: +38(066) 557 35 36

Нормально бути ненормальним – аналіз казок

Explanation
Explanation

Привіт! Як провели літо? Кожний дорамщик цього літа точно слідкував за цією історією. Якщо ні, обов’язково подивіться😃☝️ 

В ній могли бачити як круту взаємодію акторів Кім Су Хьон та Со Є Чі так і жахливо дивовижні казки 😱. Про деякі з них  і поговоримо.🤓

Казки Ко Мун Йон (Со Є Чі)

1. “Малюк-зомбі “

“У маленькому селі народився хлопчик.  Він мав бліду шкіру та великі очі.  Виховуючи малюка мати прийшла висновку, що у малюка немає ніяких почуттів.  Лише одне бажання: їсти.  Як у зомбі.  Тому мати замкнула його в підвалі подалі від чужих очей.  Щоночі вона викрадала сусідську худобу і годувала сина.  Так він і ріс – під завісою таємниці. Минули роки.  Одного разу в селі вибухнула епідемія, занапастила всіх тварин і багатьох людей.  Ті, що вижили вирішили звідти виїхати, але мати не могла залишити сина одного.  Щоб заспокоїти плаче від голоду дитини, вона відрізала собі ногу і віддала йому.  Потім те ж саме зробила і з рукою.  І іншими кінцівками.  Коли у неї залишився тільки тулуб, вона дозволила синові обійняти її в останній раз, щоб він доїв те, що від неї залишилося.  Обома руками хлопчик міцно обняв матір і вперше в житті заговорив:

 – Мама, ти така тепла.

 Чого ж хотів цей хлопчик?  Насититись їжею або теплом своєї матері?”

Пояснення 

Сподіваюся ця казка вас налякала😅 І ви зможете побачити одну з наших реальностей. Наскільки ми вміємо піклуватися. Взагалі, що таке піклування.

“Малюк  зомбі” приклад зовнішнього піклування, яке звичайне для нас та наших батьків. Ми доглядаємо, годуємо, цікавимося як справи, але дуже поверхнево. Чи вистачає такої любові? Хотіла би додати цитату з фільму “Зірки на землі”: “Турбота дуже важлива, в ній полягає цілюща сила, вона немов долоня заспокійлива біль.  Дитина відчуває себе впевненіше, коли знає, що про нього хтось піклується, ніколи не завадить просто так без жодного приводу обійняти його, поцілувати, просто для того, щоб дати йому знати: «дитя моє, я люблю тебе, якщо у тебе виникнуть  труднощі, приходь до мене, якщо ти оступився зробив помилку, я завжди допоможу, я завжди буду поруч ».  Це і називається турботою.” 

Нам частіше треба перевіряти свою турботу, щоб не повторювати помилок,  які зображені казці.

2. “Грайливий песик”

“Колись жив собі песик який вмів добре приховувати свої емоції. Він був прив’язаний біля підніжжя тінистого дерева.  Але завжди виляв хвостиком і був грайливий.  Тому його називали “Грайливий песик”, за те що він був веселий, як весняні дні.  Песик завжди радісно проводив час з сільськими дітлахами.  Але щоночі він, коли нікого не було, стогнав і скиглив.  Все тому, що йому  хотілося перегризти мотузку і вільно бігати по весняному полю.  Однак, він не міг.  І тому плакав щоночі.  Щоночі … Одного разу внутрішній голос запитав Грайливого песика: “Ей, чому б тобі не перегризти мотузку і не втекти?”.  На що песик відповів: “Я занадто довго був на прив’язі. Тому навіть не знаю, як звільниться.”

Пояснення

Як вам ця казка? Змогли побачити зв’язок з власним життям? Дуже часто ми виглядаємо щасливими, посміхаємось всім довкола, займаючись не бажаною справою. Але коли знаходимося на одиниці з  собою, розуміємо, що щось не так.  Ми надто звикли, до повсякденності. 

У нас завжди є шанс, щось змінити. Навколо нас цікаві люди, групи. Треба лише зробити рішучій крок.  

3. “Рука і морський чорт”

“Давним-давно в багатій родині народилася чарівна дівчинка.  Вона була вродлива, мов магнолії.  Мати так сильно її любила, що заприсяглася для свого дитя зробити все на світі.  Вона пообіцяла своїй донечці сонце і місяць.  Згодом, коли дитина почала дуже багато їсти, мати переповнювалась захватом.

  ~ Дитя моє, я дам тобі все, що ти побажаєш.  Відкрий свого ротика ширше.  Скажи: “А”.  

Коли дівчинка почала ходити, її мати всюди бігала за нею. 

 ~ Дитя моє, я буду носити тебе.  Давай, залазь мені на спину.  

Виховавши свою дитину в опіці і даючи дівчинці все, що та бажала,  І коли дівчинка виросла, її мати сказала:

~ Моє улюблене дитя, я так втомилася. Можеш, принести, мені поїсти?

 На що донька їй відповіла: 

~Мамочка, але у мене немає ручок.  Я нічого не робила своїми руками. Тому вони не рухаються.  

~Тоді, дівчинка моя, могла б ти мене понести на спині?  У мене так болять ноги. 

 А дівчинка їй відповіла: 

~ Мамочка, але у мене немає ніжок.  Ти завжди носила мене на спині, тому  я ніколи не ходила по землі.  Але в мене велетенський рот. 

 І вона відкрила свою величезну пащу.

  Тієї миті мама закричала у гніві: 

~ Ти не моя чудова донька!  Ти даремний морський чорт!  Ти лише жереш те, що я тобі даю.  Ти ні на що не здатна, сама, не потрібне створіння!  Ти мій провал! 

 Тоді мати викинула дочку в глибоке море.  І з того дня моряки подейкують, ніби у вітряні дні над морем лунає дитячий плач. 

~ МаМО!  МамО!  Що я зробила не так?  Прошу квапся, забери мене.  Прошу, ПОВЕРНИСЬ І ЗАБЕРИ мене!”

Пояснення 

Казка про цю доньку торкнулась мого серця більш ніж інші.  Здавалося б, така самовіддана любов батьків, вони віддають-віддають. Здувають пилинки, роблять за нас нашу роботу, бережуть…. Але настигає час, і виявляється, що ми нічого не вміємо. Батьки теж дивуються, як так, я все в тебе вклав.

Часто в мене були схожі моменти в житті. Батько просив приготувати їжу, а потім приходив допомогти…і все робить за мене 😅. Раніше він дуже дивувався, чого це я не вмію готувати. Бо він надто багато віддавав. 

Ми повинні зрозуміти, що любов це давати дитині, чи близькій людині, простір для розвитку. Шанс робити помилки, вчитися от така вона любов. Показувати приклад і слідкувати як людина справляється.

Вооо…оце такий  мій аналіз 😅 Дякую за увагу 😌

Якщо ви дивилися цю дораму то які казки вас торкнули? Чому?

Що ви бачити в цих казках? Буде цікаво дізнатися вашої думки. Пишіть в коментарі

#псих,алевседобре #нормальнобутиненормальним #ябожевільнаалевсегаразд #Комунйон #КімСуХьон #김수현 #KimSooHyun #СоЄЧі #SeoYeJ i#PsychoButIt’sOkay #사이코지만괜찮아 #It’sOkaytoNotBeOkay

1 thought on “Нормально бути ненормальним – аналіз казок

  1. Йокнуло сердце при прочтении каждой из сказок, особенно тронула первая, т.к. я в жизни сталкивалась с ситуациями, когда отдаешь человеку всего себя, а в итоге это мягко говоря, не ценилось и это грустно( цените то, что имеете, иначе потом будет поздно…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Политика конфиденциальности

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять